نتیجه دروغی که رفسنجانی گفت

By • آوریل 6th, 2015 • Category: نوشتار

  یک دروغ ؟ و این همه فاجعه ؟؟!!!

بسم الله قاصم الجبارین ؛ سپاس در هم شکننده جبارین .

عزیز دلم چشمهات را باز کن ، بیشتر از این عشق دروغین و خیانت کار مرا بر ملا نکن !!! و مرا در انظار مردم خفت نده . منم  ، پله های دروغین رهبری تو ، حق داری مرا نشناسی ، من دروغ گفتم ، اما تو هم خیلی آغائی ؟!!.

گرامی سروران عزیز من ، میخواستم برای شما شرحی بر این چهره های ایران سوز بنویسم ، به خدائی که شما به آن باور دارید ، در یافتن کلمات مناسب کم آوردم .، اما در پس مراجعه به قرآن ،این دو آیه بهمین مناسبت بر من نازل شد که برای شما می آورم   !! من نیک میدانم که ممکن هست پارئی از شما ها در باور به قرآن با من همسو نباشید ؟ اما خدا وکیلی ،به این آیه هائی که ،  حدود ۱۴۳۰ سال قبل در سر زمین شوره زار علم و معرفت ( حجاز دیروز ) و عربستان امروز ( گرچه خیلی هم بد تر شده ) بر یک پیامبر امی نازل شده !! تفکر کنید . خداوکیلی شما بمن بفرمائید از این بهتر در مورد این ناخلف ها بهتر میشد آیه ئی بر انسان نازل شود ؟؟

در پس نام های خداوند قاسم با سین داریم  = تقسیم کننده . و قاصم با ص داریم = در هم  شکننده .

بیاد دارید که ، در پس فوت رهبر “گرامی” ؟  انقلاب ،  برای تعیین مقام شامخ و بسیار ضروری ؟! جانشینی حضرت امام  رهبران نظام مقدس جمهوری اسلامی ؟ در یک گرد هم  آئی  فوری و فوتی !! از این که چه کسی باید جانشین اولین ولی فقیه ؟ نظام مقدس ؟ جمهوری ؟ اسلامی گردد !! بزرگان ما ؟؟!! چون در تنگنای کشنده ئی قرار گرفته بودند !! . بر آن شدند که ؛ رو به سردار سازندگی ؟ و محرم اسرار امام نمایند .

از آنجائی که جناب رفسنجانی “گرامی”  ، با توجه به سوابق درخشانی ؟؟!! همانند  ، شرکت در کودتا بر علیه اولین منتخب این ملت  ، تا رفاقت با جناب مک فارلین  در فضاحت  ایران گیت ، ادامه جنگ خانمان بر انداز ۸ ساله  و خرید اسلحه از اسرائیل و صدها فاجعه دیگر ید طولائی داشتند ، بدون هیچ ابائی از پذیرش امر تعیین جانشین حضرت امام  روی بر نگرداندند .

و  به امید پاداشی بزرگ چنین فرمودند که ، در آخرین ساعات عمر پر ثمر ؟؟!! امام ،  در حالی که ما بر سر بالین آن بزرگوار برای عمر ۹۵۲ ساله شان ( در جمهوری اسلامی ، این رژیم تمام رکورد ها را شکسته ، حتی عمر ۹۵۰ ساله نوح را ؟؟!! ) دعا میکردیم ، برای طرح  سوآل جا نشینی حضرت ایشان ، بعد از اینکه ،  یکصد بار زبانمان را جویدیم ، و ۱۰۱ بار برای طرح سوآل بی جایمان ، نه از خداوند ، بلکه  از پیشگاه حضرت ایشان استغفار طلبیدیم  ، در حالی که متوجه شدیم که ، امام خیلی برای رفتن عجله میفرمایند ، و از طرفی کشور بدون ولایت فقیه ؟؟؟!! از هم میپاشید ؟؟!! بناچار عرض کردیم حضرت امام ، اگرخدای  نا کرده شما بعد از ۹۵۲ سال تشریف بردید ؟؟ چه کسی را برای جانشنی مبارکتان پیشنهاد میکنید ؟؟  . گرچه بر صحنه گیتی ما هیچ موجودی را لایق اداره این نظام بجز ذات مبارک حضرت عالی نمی بینیم !!! اما چه کنیم ؟؟ با این که هرکدام از ما بارها از خداوند تقاضا کردیم که  از عمر بی حاصل و بی برکت ما بکاهد و بر عمر سراسر رحمت ؟؟ شفقت ؟؟ و پر ثمر آن بزرگوار بیفزاید ؟! اما ، پنداری  که ، خداوند این نظام ، از همه ما روی برگردانده ؟؟ و به دعای ما ترتیب اثری در ماندگاری شما نمی دهد !!!

امام  فرمودند : شما را چه شده است ؟ ، برای چه نگرانید ؟ با بودن پدیده ای همانند  آسد علی آقا  ؟؟!!! من کشور را به بهترین ؟ دل رحم ترین ؟ و شایسته ترین ؟ رهبر ؟؟!! می سپارم .

 و شد آنچه که نباید بشود ، و در پس  این دروغ !! بزرگ ، جناب رفسنجانی آینده نگر ؟؟!! به امید سروری فردا  بر سر زمین کورش ؟  و در یک قیام و قعود ۲۱ ثانیه ئی جناب آسد علی آقا را بعنوان جا نشین حضرت امام معرفی کردند  ؟؟  و ایشان هم بدون تعارف و اتلاف وقت ، بر مسند خلافت جلوس فرمودند .

جالبه ، من فکر میکردم که ، جناب رفسنجانی گرامی در دوران زندان های متمادی قبل از انقلاب ،  اقدام به تفسیر قرآن کریم در دهها جلد مختلف فرموده اند ؟؟؟؟ و حتما نیک میدانند که، درسوره مریم آیه ۶۱ خداوند در باره جانشینان نا صالح چه فرموده ؟

 : «  بعد از آنها فرزندان ناشايسته‏اى روى كار آمدند كه نماز را ضايع كردند، و از شهوات پيروى نمودند كه به زودى (مجازات) گمراهى خود را خواهند ديد» (فَخَلَفَ مِنْ بَعْدِهِمْ خَلْفٌ أَضاعُوا الصَّلاةَ وَ اتَّبَعُوا الشَّهَواتِ فَسَوْفَ يَلْقَوْنَ غَيًّا) !!!!!. آیا این بی دین ها در مورد دین ما چنین نکردند ؟؟!!!.

عجب کلام زنده و هر روزیست این قرآن ، از صبح ۲۲ بهمن که ، قرار بود ما در کمتر از یک دهه ؟ خود را در زمره کشور های پیشرفته جهان قرار دهیم ، هر روز با سلطه این ، بقول قرآن، جانشینان ” ضایع کننده ایمان و رشد و ناخلف  ” وضع ما بد تر و بد تر شد !! و در حال بد تر شدن میباشد ، مگر اینکه ،

از آنجا كه برنامه قرآن در همه جا اين است كه راه باز گشت به سوى ايمان و حق را باز بگذارد ،  در اينجا نيز بعد از ذكر سرنوشت نسلهاى ناخلف چنين مى‏گويد: «  مگر آنها كه توبه كنند و ايمان آورند و عمل صالح انجام دهند، آنها داخل بهشت مى‏شوند و كمترين ظلمى به آنها نخواهد شد» (إِلَّا مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ صالِحاً فَأُولئِكَ يَدْخُلُونَ الْجَنَّةَ وَ لا يُظْلَمُونَ شَيْئاً). آیا شما تا بحال از زبان این ناخلف ها یک کلمه تحت عنوان توبه از جنایت هاشان و ظلمی را که بر این ملت روا داشتند شنیدید ؟؟!! .

 آیا ، امروز هم این تنها راه باقی مانده برای نجات ایران عزیز ، این نیست که ، یک بار برای همیشه این گروه ضد رشد این ملت ، در پیشگاه خدا و خلق خدا توبه کنند ؟؟ و ایران را بدست فرزندان عاشق سربلندی رشد و سر فرازی آن بسپارند .

 هموطنان گرامی من ، گوئی  سر زمین کورش  و مصدق چنان خالی از رهبری شده که ، تا زمانی که ما بی تفاوت بمانیم ؟؟!! سر نوشت کشورمان در دست این افراد خواهد بود به این عکس ها نگاه کنید  ، و به عمق فاجعه سکوت خود پی ببرید.

عکس اول بحدی برای بوسنده خفت دارد که ، بنظرم با اهانتی که آقا در بستن چشمهاها به ایشان میفرماید از رکیک ترین فحش ها بد تر است !!.

 khamenaie  bimari

عکس دوم ، یک عراقی را میبینید ( منظورم اهانت به ملت شریف عراق نیست ، این آقا ایرانی نیستند )  که سر نوشت کشور دیگری را به کسی می سپارد که ، از ملت این کشور متنفر هست !! .

shahroodi yazdi 26032015

عکس سوم ، بهت شرمساری دروغگوی بازنده را نشان میدهد !!

hashemi roohani khebregan 26032015

عکس چهارم ، خفت یک ملت را بنگر که سر نوشت کشورشان را  به تفکر منحط و عقب افتاده چه کسانی سپرده اند ؟؟!!!

khebregan 26032015

من در مورد عکس شماره ۵ تنها از شما میخواهم که ، آنها را با مجلسی که مصدق یکی از وکلای آن بود مقایسه کنید .

khazali mesbah janati 26032015

 در مورد عکس شماره ۶ ، اگر شما کمی احساس انسانی داشته باشید و این آقا را در کوچه و بازار یکی از دهات ایران ببینید میتوانید با ندادن یک اسکناس ۱۰ ریائی به او از کنارش بگذرید ؟؟؟

dardedandan khebregan 26032015

در باره عکس شماره 7 ، تنها شما را به داستان به خواب رفتگان  اصحاب کف در غار  می اندازم و سگ بیدارشان ؟؟ ، با این تفاوت که آنها از ظلم همین افراد در زمان خودشان به غار پناه بردند .

khebregan01 26032015

 در عکس شماه۸ پر روئی یک دروغ گو  را ببین که هنوز هم باور ندارد که یک مهره سوخته است .

rafsanjani khebregan 26032015

در عکس شماره ۹ ،  توجه شما را به نظم چینش آنها جلب می کنم

 khebregan02 26032015

                یعنی در تمامی کشور پهناور ایران فقط یک نفر باورمند به نجات این سر زمین از این جرثومه های فساد ،وخائنین به دین ما ،ملیت ما ، ثروت ما ، ناموس ما ، رشد ما ، آزادی ما ، آبروی ما ، سرفرازی ما یافت نمیشود ؟؟!! آیا براستی از ماست که برماست ؟ و تا کی ؟؟!!

 شما می توانید این مقاله را در سایت انقلاب اسلامی در هجرت  و سایت نادر انتظام مطالعه فرمائید

۲۵ مارس ۲۰۱۵ ،آمریکا . نادر انتظام.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.